ריקוד

אודות שובל בית הספר למחול

שובל – בית הספר המקצועי לכל סגנונות המחול פועל בעיר ראשון לציון מתחילת שנות ה- 90.
לבית הספר 2 מרכזי פעילות בעיר: האחד ב"קרית גנים" אשר במערב ראשון לציון והשני ב"היכל התרבות" במרכז העיר.

בית הספר מקבל לשורותיו ילדים מגיל 3 ומעלה כשלכל שכבת גיל יש מסלול עבודה מקצועי אשר מכין אותם לשלב הבא. ראוי לציין כי החינוך והתרבות הם המרכיבים העיקריים המנחים את כל הצוות המקצועי של בית הספר.

"רקדן ראשיתו כאדם" – זוהי אמונתנו וזוהי דרכנו.
שובל זוקף לזכותו הצלחות רבות לאורך שנות פעילותו, והשילוב שבין הדרך, לצוות המורים המובילים בארץ – הופך אותו לבית הספר המקצועי ביותר להכשרת רקדנים. ראיה לכך הם הבוגרים הרבים של בית הספר אשר בחרו לעסוק בריקוד כמקצוע והתקבלו ללהקות ולהפקות המובילות בארץ ובעולם. אותם בוגרים אשר נמצאים היום על מיטב הבמות, חוזרים לבית החם בו גדלו ותורמים מהידע והחוויות האישיות לדורות הבאים.

נוסף לעבודה המקצועית בסטודיו, זוכים תלמידי בית הספר לסדנאות מקצועיות שמתקיימות בסטודיו ומחוצה לו, גם כהעשרה מקצועית ולא פחות כחלק מהקניית חוויות וערכים חברתיים.

בית ספר שובל מוכר וידוע בקרב אנשי במה רבים, וקיים שיתוף פעולה רחב בפרוייקטים מקצועיים כגון קונצרטים עם התזמורת הסימפונית, השתתפות במחזות זמר/פסטיגל/הצגות…
אנו בשובל גאים לצד העבודה הקשה, לשתף פעולה ולהופיע על הבמות המובילות.

כמכלול - זוכים רקדני בית הספר לשעות במה רבות – שהן הניסיון האמיתי התורם משמעותית לביטחון העצמי ולהופעתו של כל רקדן.

בית הספר הנו מקום מקצועי – אך חשוב להדגיש כי לא כולם נולדו רקדנים. צוות רחב, בעל ניסיון רב, נמצא כאן על מנת ללוות אתכם ואת ילדכם כבר מהצעד הראשון. כי בשבילנו – כל ילד הוא כוכב ולכולם ניתנת במה ליהנות ולהופיע בה.

בברכה,
ורדה שובל

 
seperator
למידע ותיאום שיעור ניסיון כתבו לנו:
     

שובל
בית ספר למחול בראשון לציון